Postani novi_a mladinski_a podnebni_a delegat_ka Slovenije
Na Mladinskem svetu Slovenije v letu 2024 skupaj z Ministrstvom za okolje, podnebje in energijo nadaljujejo vodenje instituta mladinskega podnebnega_e delegata_ke Slovenije s ciljem vključevanja mladih v proces mednarodnih podnebnih pogajanj, opolnomočenja mladih in ozaveščanja o podnebnih spremembah med mladimi.
Več















